REJESTRACJA

Rejestracja zajmie ci mniej niż 2 minuty.
  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. Odbierz maila i aktywuj swoje konto
  3. zaloguj się i już możesz pracować...

*) Wyrażam niezbędną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drogowa Inżynieria Sp. z o.o. (dalej: Administratora) do celów prawnie uzasadnionych ze względu na interesy realizowane przez Administratora, obejmujące konieczność ulepszania i dopasowania usług, zapewnienia bezpieczeństwa usług.

*) Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą

*) Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

*) Zapoznałem(-am) się z treścią Regulaminu i go akceptuję.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez Drogowa Inżynieria Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

*) te zgody są wymagane